• Producent: Acer
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 10.1 "
  • Rozdzielczość: 1280 x 800 px
  • System operacyjny: Windows
  • Pamięć RAM: 2 GB

Do wszystkich zastosowańNiezależnie od tego czy pracujesz, czy oglądasz film z przyjaciółmi, urządzenie Acer One 10 dopasuje się do każdej sytuacji. Wybieraj spośród czterech trybów pracy – notebook do pisania, tablet do obsługi dotykowej, tryb namiotowy i tryb wyświetlacza do rozrywki.staranna nawigacjaCiesz się precyzją każdego ruchu i rysuj dokładnie to, o czym myślisz.

Touchpad Precision sprawia, że urządzenie Acer One 10 jest bardziej wrażliwe na dotyk, co gwarantuje wyższy komfort i przyjemność pracy. Przepiękny obraz HD obszerny, 10-calowy ekran oferuje wysoką jakość obrazu, którą docenisz podczas pracy i rozrywki.

W rozdzielczości 1280 x 800 HD wszystkie detale są widoczne, a proporcje ekranu 16:10 zezwalają na realizowanie kilku zadań jednocześnie. Urządzenie Acer One 10 sprawdza się idealnie każdego dnia, w każdej sytuacji.

wyszukany wyglądKonstrukcja urządzenia Acer One 10 jest prosta i wyszukana. Matowa, metaliczna obudowa nadaje mu nieszablonowy, jednak nieprzesadny wygląd, a jej struktura jest przyjemna w dotyku.Zmieniaj tryb pracy jednym ruchem dłoniBezzatrzaskowy zawias magnetyczny urządzenia Acer One 10 pozwala na łatwą zmianę trybu pracy.

Zrezygnowano z wykorzystania trudnych połączeń mechanicznych, co oznacza, że możesz bez problemu podłączyć i odłączyć klawiaturę od tabletu. Obszerny kąt oglądaniaZbierz rodzinę i przyjaciół wokół urządzenia Acer One 10 i pozwól im cieszyć się ostrym obrazem i przepięknem kolorów z każdej perspektywy.

technika IPS (in-plane-switching) gwarantuje kąt oglądania do 178°. Lekki i mobilnyUrządzenie idealnie leży w dłoni, na kolanach i w każdym innym ustawieniu. Acer One 10 to szczególnie cienki, 10-calowy tablet o grubości 9.5 mm, ważący tylko 650 gram.

Po podłączeniu klawiatury, urządzenie waży 1270 gram i wyśmienicie sprawdza się przy pracy z dowolnego miejsca. Teraz możesz w prosty sposób zachowań łączność z całym światem.10-punktowy wyświetlacz dotykowyNiezwykle wrażliwy ekran, który można obsługiwać 10 palcami jednocześnie, skrupulatnie śledzi każdy Twój ruch.

Odkryj dopełniające, wbudowane funkcje i ciesz się intuicyjną i swobodną pracą z urządzeniem, cokolwiek robisz. Przechowuj, synchronizuj i dziel się danymi z Acer BYOCTechnologia Build Your Own Cloud pozwoli Ci zbudować Twoją własną chmurę, dostępną na wszystkich urządzeniach, a równocześnie gwarantującą ochronę Twoich danych i bezpieczeństwo.

Oznacza to, że możesz przechowywać dowolną ilość informacji na chmurze i używać swojego komputera osobistego jako centrum multimedialnego. Dzięki BYOC, cała Twoja energiczność w cyfrowej rzeczywistości jest wciąż synchronizowana bezprzewodowo w całej sieci Twoich sprzętów, bez względu na połączenie sieciowe, system operacyjny czy markę urządzenia.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Tablety