Huawei MediaPad T1 8.0 3G - OKAZJE Oceń produkt:

od 677,80 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Huawei
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 8 "
  • Rozdzielczość: 1280 x 800 px
  • Taktowanie procesora: 1.2 GHz
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 8 GB

Piękno inspirowane naturą Niezwykły Design MediaPad T1 jest inspirowany efektownem, elegancją i lekkością łabędzich skrzydeł, dzięki czemu wyśmienicie leży w dłoni, a smukła obudowa, w stylowej bieli z przodu i z polerowanym aluminium z tyłu, obok perfekcji wykonania jest również wyrazem trwałości i mocy konstrukcji.

Jasny wyświetlacz. Wierny obraz. MediaPad T1 jest wyekwipowany w matrycę IPS o rodzielczości 1280x800 pikseli. Reprodukuje ponad 90% odcieni z palety Adobe RGB dzięki temu wyświetlane obrazy wyglądają naturalnie.

ekran o proporcjach 16:10 umożliwia wyświetlenie do 20% więcej obrazu niżeli przy proporcjach 4:3, a wielki kąt widzenia (178°) pozwala w pełni cieszyć się jego jakością. Moc dla swobody korzystania. Solidna bateria 4800 mAh umożliwia bezkompromisowe codzienne korzystanie.

Mocy wystarczy na 16 godzin oglądania stron, 36 godzin rozmów wideo w 3G, czy po prostu 13 godzin rozrywki non-stop, a w trybie czuwania T1 pozostanie w gotowości do działania nawet do 20 dni. Można pozwolić sobie na swobodę.

LTE i rytm 4-rdzeniowego procesora Qualcomm Za optymalnie szybką pracę tabletu odpowiada 4-rdzeniowy procesor Qualcomm, 1.2 GHz, system Android 4.4 KitKat, a płynność transmisji informacji kanon G4/LTE z przepustowością do 150 Mbit/s.

Niezależnie czy odtwarzając filmy HD, bawiąc się w gry czy korzystając z aplikacji, ten pakiet zapewnia użytkownikowi moc, szybkość i płynność, której potrzebuje. Czysty i istotny dźwięk. MediaPad T1 umożliwia rozmowy w standardzie 2G/3G i zapewnia czysty, widoczny dźwięk dla wygody komunikacji w każdych warunkach.

Piękno wykonania i jakość obrazu spotykają się w tym urządzeniu z jednakowo wysokiej klasy dźwiękiem. Oglądasz i działasz równocześnie. Dzięki specjalnej technice "pływającego video" nie trzeba rezygnować z działania w tle w trakcie odtwarzania - można radować się interesującym filmem na każdym ekranie i jednocześnie przeszukiwać zasoby tabletu.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Tablety