Lenovo Tab 3 10 Plus 16GB LTE - OKAZJE Oceń produkt:

od 799,99 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 10.1 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 16 GB

Opis funkcjonalności genialny dla rodzin. Bezpieczny dla dzieci. Ten tablet możesz dzielić z całą rodziną - nawet dziećmi - a jednocześnie korzystać z osobistych ustawień. Tab 3 10 Plus ma tryb obsługi wielu użytkowników, dzięki temu możesz korzystać z niego zgodnie z własnymi preferencjami.

Co więcej, ma on specjalny tryb dla dzieci. Rodzice nie muszą już martwić się zagrożeniami, posiadając do dyspozycji bezpieczną przeglądarkę internetową oraz narzędzia ograniczające dostęp. Piękny wyświetlacz i bogaty dźwięk Imponujący wyświetlacz o przekątnej 10” wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD.

technika IPS lepsze wrażenia z oglądania filmów i przeglądania stron internetowych dzięki żywszym kolorom i obszerniejszemu kontrastowi. Technologia Dolby Atmos® emituje dynamiczny, realistyczny dźwięk filmów, dzięki czemu masz wrażenie przebywania w centrum wydarzeń.

Imponująca produktywność dzięki prędkiemu procesorowi Na tym tablecie możesz momentalnie i łatwo przełączać aplikacje, korzystać z gier i transmisji strumieniowych i oglądać strony internetowe. Dzięki czterordzeniowemu procesorowi MediaTek™ 1,3 GHz ten energooszczędny tablet działa błyskawicznie i robi wrażenie ogólną efektywnością.

bezproblemowo możesz wykonywać kilka zadań równocześnie. Adaptacyjny wyświetlacz do łatwiejszej pracy i ulepszonej rozrywki W czterech trybach wyświetlania możeszprzystosować ustawienia obrazu i dźwięku, by korzystać z tabletu Tab 3 10 Plus w najmocniej dogodny dla siebie sposób.

W trybie multimedialnym możesz wygodnie oglądać filmy. W trybie czytania możesz dopasować podświetlenie i kontrast tak, by czytało się przyjemniej. Tryb dla dzieci broni wrażliwe oczy. W trybie standardowym możesz podziwiać piękne, żywe odcienie i jasny ekran.

mobilny i połączony z siecią 10-calowy Tab 3 Plus waży zaledwie 509 g i ma tylko 8,9 mm grubości, dlatego jest wystarczająco przenośny, by korzystać z niego w dowolnym miejscu. Łączność zapewnia karta Wi-Fi, a także opcjonalny moduł 4G LTE.

Bezdotykową i bezprzewodową komunikację zapewni moduł NFC. Dwie kamery Tab 3 10 Plus robi nadzwyczajne zdjęcia tylnym aparatem o rozdzielczości 8 MP (z lampą błyskową), a przedni aparat o rozdzielczości 5 MP robi genialne selfie i genialnie się sprawdza w videorozmowach.

dzisiaj możesz jeszcze łatwiej, lepiej i pokaźniej udostępniać multimedia. Po założeniu konta Google możesz używać własnej twarzy jako hasła - wystarczy przytrzymać przed nią Tab 3 10 Plus, a urządzenie odblokuje się po jej rozpoznaniu....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Tablety