• Producent: Lenovo
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 10.1 "
  • Rozdzielczość: 2560 x 1600 px
  • Taktowanie procesora: 1.8 GHz
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 3 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB

4 sposoby użytkowania, aby zapewnić najwyższy komfort oglądania Sprawdzaj przepisy podczas gotowania, przy jedzeniu czytaj wiadomości z mediów społecznościowych, a w trakcie ćwiczeń oglądaj film. Progresywna budowa tabletu Yoga Tab 3 Plus z cylindrem baterii i podstawką umieszczonymi z boku przesuwa środek ciężkości urządzenia, umożliwiając świeże sposoby korzystania z niego: można go postawić, położyć, trzymać w dłoni i powiesić.

technika wzmacniania koloru Dzięki 10,1-calowemu wyświetlaczowi QHD tablet Yoga Tab 3 Plus perfekcyjnie sprawdza się jako narzędzie do grania i oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości. Jest wyekwipowany w szerokokątny wyświetlacz z matrycą typu IPS (In-Plane Switching), zapewniający wyraźny, jasny obraz, idealnie widoczny pod każdym kątem i w każdym oświetleniu.

Stylowość i bezpieczeństwo Jeśli chodzi o styl, tablet Yoga Tab 3 Plus nie ma sobie równych. Tablet jest koloru czarnego i doszlifowany imitacją skóry z fakturą i elementami obudowy z wytrzymałego metalu oraz wyekwipowany w solidną podporę.

Bezpieczeństwo nie ogranicza się jednak jedynie do wytrzymałych materiałów – Tab 3 Plus posiada także klasę zabezpieczenia przed zachlapaniem IP51, dlatego można z niego korzystać bez obawy o zamoczenie.

Ultrawytrzymała bateria Dzięki nad wyraz długiemu czasowi działania baterii Yoga Tab 3 Plus może pracować przez długie godziny. Jedno ładowanie zagwarantuje aż do 18 godzin działania, co starczy do obejrzenia za jednym razem dwóch sezonów ulubionego serialu.

Bateria tego tabletu jest tak pojemna, iż do urządzenia załączony jest kabel USB, pozwalający wykorzystać urządzenie jako power bank. Kinowa jakość dźwięku Yoga Tab 3 Plus zapewnia bogaty, przestrzenny dźwięk w jakości nieprzeciętnej w innych tabletach.

Cztery duże, zintegrowane głośniki JBL skierowane do przodu i progresywna technologia Dolby Atmos® dają głośny, czysty, intensywny dźwięk, dzięki któremu odszukasz się w samym centrum wydarzeń – nawet bez słuchawek!

Kultura dzielenia się Tablet Yoga Tab 3 Plus jest wyposażony w „Lenovo Media Cast" – pierwszą aplikację Lenovo do strumieniowania video, zezwalającą użytkownikom dzielić się ulubionymi treściami przez przesyłanie ich bezprzewodowo z urządzenia Yoga na ekran telewizora.

technologia ta pozwala na płynne strumieniowanie dzięki podwójnej częstotliwości Wi-Fi, a także zasięgowi transmisji informacji do 20 metrów. Lenovo Media Cast nie ogranicza się jedynie do dzielenia się filmami wideo – pozwala na także korzystanie z głośników tabletu Yoga Tab i przesyłanie muzyki ze smartfona poprzez Bluetooth....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Tablety