Lenovo Tab 3 10 Plus 32GB - OKAZJE Oceń produkt:

od 1521,82 PLN

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 10.1 "
  • Rozdzielczość: 2560 x 1600 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 3 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB

Jeśli kochasz filmy i telewizję, tablet Yoga Tab 3 Plus jest właśnie dla Ciebie. Ważący zaledwie 638 gramów i wyposażony w 4 sposoby użytkowania, zapewni Ci najwyższy komfort oglądania. Dzięki transparentnemu, 10,1-calowemu wyświetlaczowi QHD, kinowym głośnikom JBL, ultrawytrzymałej baterii i zabezpieczeniu przed zachlapaniem, możesz się nim cieszyć dosłownie wszędzie.

Sprawdzaj przepisy podczas gotowania, przy jedzeniu czytaj wiadomości z mediów społecznościowych, a podczas ćwiczeń oglądaj film. Innowacyjna konstrukcja tabletu Yoga Tab 3 Plus z cylindrem baterii i podstawką umieszczonymi z boku przesuwa środek ciężkości urządzenia, umożliwiając nowe sposoby korzystania z niego: można go postawić, położyć, trzymać w dłoni i powiesić.

Dzięki 10,1-calowemu wyświetlaczowi QHD tablet Yoga Tab 3 Plus świetnie sprawdza się jako narzędzie do grania i oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości. Jest zaopatrzony w szerokokątny wyświetlacz z matrycą rodzaju IPS (In-Plane Switching), gwarantujący widoczny, jasny obraz, perfekcyjnie widoczny pod każdym kątem i w każdym oświetleniu.

Jeśli chodzi o styl, tablet Yoga Tab 3 Plus nie ma sobie równych. Tablet jest koloru czarnego i doszlifowany imitacją skóry z fakturą i elementami pokrywy z wytrzymałego metalu, a także wyposażony w solidną podporę. Bezpieczeństwo nie ogranicza się jednak wyłącznie do wytrzymałych materiałów – Tab 3 Plus ma także klasę zabezpieczenia przed zachlapaniem IP51, dlatego można z niego korzystać bez obawy o zamoczenie.

Dzięki niezwykle długiemu czasowi działania baterii Yoga Tab 3 Plus może pracować poprzez długie godziny. Jedno ładowanie zapewnia aż do 18 godzin* działania, co wystarczy do obejrzenia za jednym razem dwóch sezonów ulubionego serialu. Bateria tego tabletu jest tak pojemna, że do urządzenia dołączony jest przewód USB, zezwalający wykorzystać urządzenie jako power bank.

Yoga Tab 3 Plus zapewnia bogaty, przestrzenny dźwięk w jakości niezrównanej w innych tabletach. Cztery duże, zintegrowane głośniki JBL skierowane do przodu i zaawansowana technika Dolby Atmos® dają głośny, czysty, intensywny dźwięk, dzięki któremu wynajdziesz się w samym centrum wydarzeń – nawet bez słuchawek!

technika AnyPen producenta Lenovo rozpoznaje każdy przewodzący prąd obiekt jako rysik. Jest to przydatne, gdy wykorzystujesz swój tablet do robienia notatek, szkicowania albo po prostu nie chcesz dotykać ekranu brudnymi rękami!

Tablet Yoga Tab 3 Plus jest wyposażony w „Lenovo Media Cast" – pierwszą aplikację Lenovo do strumieniowania wideo, zezwalającą użytkownikom dzielić się ulubionymi treściami przez przesyłanie ich bezprzewodowo z urządzenia Yoga na ekran telewizora. Technika ta zezwala na płynne strumieniowanie dzięki podwójnej częstotliwości Wi-Fi oraz zasięgowi transmisji danych do 20 metrów. Lenovo Media Cast nie ogranicza się wyłącznie do dzielenia się filmami wideo – zezwala na także korzystanie z głośników tabletu Yoga Tab i przesyłanie muzyki ze smartfona przez Bluetooth.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Tablety