Lenovo Yoga Tab 3 850F 16GB - OKAZJE Oceń produkt:

od 799,00 PLN

oszczędzasz do 18%

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 8.0 "
  • Rozdzielczość: 1280 x 800 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 16 GB

Przygotuj się na rozrywkę bez ograniczeń 24 godziny na dobę z ultra przenośną Lenovo YOGA Tab 3. Mobilna i multimedialna - teraz z najwyższej klasy obracającą się kamerą, pracująca do 20 godzin na baterii, a także zaopatrzona w technikę AnyPen, aby można było robić jeszcze więcej.

Zanurz się w muzyce w jakości Dolby® ATMOS, graj ze swymi przyjaciółmi i oglądaj filmy w jakości HD na świetnym 8-calowym ekranie. PEŁNA SWOBODA 4 SPOSOBY Lenovo YOGA Tab 3 proponuje Ci aż 4 sposoby korzystania z urządzenia.

Trzymaj w dłoni dla jeszcze większego komfortu i wygody czytania w każdych warunkach. Połóż pozwala luźno pisać nawet na kolanach. Postaw czyni z tabletu monitor w jakości HD oraz usprawnia komunikację ze znajomymi.

Powieś pomoże Ci uwolnić ręce w czasie ćwiczeń lub gotowania albo umilić sobie kąpiel z najnowszymi przebojami. DoskonałY ekran HD 8-calowy wyświetlacz oferuje rozdzielczość HD (1280 x 800 pikseli). Matryca o wysokiej jasności 350 nitów pozostała stworzona w technice IPS z szerokimi kątami widzenia, a także wyśmienitym odwzorowaniem kolorów.

Zanurz się w multimedialny świat pełen naturalnych i żywych i zobacz więcej i pokaźniej niezależnie pod jakim kątem spojrzysz na ekran. ANYPEN zezwala na WIĘCEJ I INACZEJ Urządzenie zostało zaopatrzone w technologię AnyPen umożliwiającą naturalna interakcję z ekranem, a także jeszcze lepszą kontrolę na tym, co chcesz zrobić albo znaleźć.

Nie potrzebujesz specjalnego rysika, gdyż dzisiaj możesz użyć dowolnego przedmiotu wykonanego z materiałów przewodzących, który wyświetlacz rozpozna w chwili pierwszego dotknięcia. Szybkie robienie notatek, szkicowanie albo dotykanie ekranu innym przedmiotem, gdy nie chcesz go zabrudzić.

Klucz, długopis, a nawet widelec. Przekonaj się jakie to proste i wygodne! doskonałY DŹWIĘK Dolby® ATMOS Lenovo YOGA Tab 3 ma dwa przednie głośniki z technologią Dolby® ATMOS. Zanurz się w rozrywce: oglądaj filmy, słuchaj muzyki i graj z istotnie czystym i dynamicznym i przestrzennym dźwiękiem 3D.

dzisiaj usłyszysz wszystko głośniej i wyraźniej niże kiedykolwiek. NajlepszA KAMERA! Kamera w Lenovo YOGA 3 obraca się o 180 stopni kamera! w dodatku wysoka rozdzielczość 8 megapikseli zagwarantuje najlepsze fotografie pod każdym kątem i pozwala uwolnić wyobraźnię.

prędkie uruchomienie kamery jest możliwe przy pomocy gestu otwarcia i zamknięcia dłoni. Ten tablet nie potrzebuje dwóch kamer, bowiem daje Ci jedną – idealną i bardzo kreatywną. Rób zdjęcia ze swoimi przyjaciółmi gdziekolwiek jesteś, a następnie obróć kamerę do wykonania najlepszych i najistotniej szalonych selfie na świecie.

konkretnE parametry Za skuteczność tabletu odpowiada skuteczny czterordzeniowy procesor Qualcomm® APQ8009 takowany z częstotliwością 1.3 GHz, wspierany przez 1GB pamięci RAM. Na informacje dostajesz 16 GB wbudowanej przestrzeni, a jeżeli potrzebujesz więcej, możeszzwiększyć za pośrednictwem karty microSD...

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Tablety