Lenovo Yoga Tab 3 850L 16GB LTE - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 8.0 "
  • Rozdzielczość: 1280 x 800 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 16 GB

Tablet LENOVO Yoga 3 850L LTE (ZA0A0016PL) wydajny i mobilny tablet, który warto mieć ze sobą! Przygotuj się na rozrywkę bez ograniczeń 24 godziny na dobę z ultra mobilną Lenovo YOGA Tab 3. Przenośna i multimedialna - teraz z najwyższej klasy obracającą się kamerą, pracująca do 20 godzin na baterii, a także wyekwipowana w technikę AnyPen, żeby można było robić jeszcze więcej.

Zanurz się w muzyce w jakości Dolby® ATMOS, graj ze swoimi przyjaciółmi i oglądaj filmy w jakości HD na nadzwyczajnym 8-calowym ekranie. PEŁNA SWOBODA 4 SPOSOBY Lenovo YOGA Tab 3 proponuje Ci aż 4 sposoby korzystania z urządzenia.

Trzymaj w rąk dla jeszcze obszerniejszego komfortu i wygody czytania w każdych warunkach. Połóż pozwala luźno pisać choćby na kolanach. Postaw czyni z tabletu monitor w jakości HD i ułatwia komunikację ze znajomymi.

Powieś pomoże Ci uwolnić ręce w czasie ćwiczeń albo gotowania lub umilić sobie kąpiel z najnowszymi przebojami. DoskonałY wyświetlacz HD 8-calowy ekran proponuje rozdzielczość HD (1280 x 800 pikseli). Matryca o wysokiej jasności 350 nitów została stworzona w technologii IPS z szerokimi kątami widzenia i wyśmienitym odwzorowaniem kolorów.

Zanurz się w multimedialny świat pełen naturalnych i żywych oraz zobacz więcej i pokaźniej niezależnie pod jakim kątem spojrzysz na wyświetlacz. ANYPEN umożliwia WIĘCEJ I INACZEJ Urządzenie pozostało wyekwipowane w technikę AnyPen umożliwiającą naturalna interakcję z ekranem oraz jeszcze lepszą kontrolę na tym, co chcesz zrobić albo znaleźć.

Nie potrzebujesz specjalnego rysika, gdyż dzisiaj możesz użyć dowolnego przedmiotu produkowanego z materiałów przewodzących, który wyświetlacz rozpozna w chwili pierwszego dotknięcia. Szybkie robienie notatek, szkicowanie lub dotykanie ekranu innym przedmiotem, gdy nie chcesz go zabrudzić.

Klucz, długopis, a nawet widelec. Przekonaj się jakie to proste i wygodne! nadzwyczajnY DŹWIĘK Dolby® ATMOS Lenovo YOGA Tab 3 ma dwa przednie głośniki z technologią Dolby® ATMOS. Zanurz się w rozrywce: oglądaj filmy, słuchaj muzyki i graj z wyjątkowo czystym i dynamicznym i przestrzennym dźwiękiem 3D.

dzisiaj usłyszysz wszystko głośniej i widoczniej niże kiedykolwiek. NajkorzystniejszA KAMERA! Kamera w Lenovo YOGA 3 obraca się o 180 poziomów kamera! ponadto wysoka rozdzielczość 8 megapikseli gwarantuje najlepsze zdjęcia pod każdym kątem oraz pozwala uwolnić wyobraźnię.

szybkie uruchomienie kamery jest osiągalne przy pomocy gestu otwarcia i zamknięcia rąk. Ten tablet nie potrzebuje dwóch kamer, bowiem daje Ci jedną – wspaniałą i bardzo kreatywną. Rób zdjęcia ze swymi przyjaciółmi gdziekolwiek jesteś, a następnie obróć kamerę do wykonania najlepszych i najbardziej szalonych selfie na świecie.

potężnE właściwości Za wydajność tabletu odpowiada sprawny czterordzeniowy procesor Qualcomm® MSM8909 takowany z częstotliwością 1.3 GHz, wspierany przez 1GB pamięci RAM. Na informacje uzyskujesz 16 GB wbudowanej prz...

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Tablety