• Producent: Samsung
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 10.1 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
  • Taktowanie procesora: 1.6 GHz
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy: 2 Mpx
  • Obsługa kart pamięci microSD: tak

Galaxy Tab A 32GBKomfortoweoglądanie Łączność z innymiurządzeniami innowacyjnyaparat Trybdziecko polecane produkty porównanie serii zawartość opakowania częste pytania NAJWAŻNIEJSZE atrybutyPamięć32GBEkran 10,1"Rozdzielczość WUXGAAparat 8.0 Mpixoraz przedni 2.0 MpixWytrzymała bateria7300 mAhOśmiordzeniowyprocesor 1,6 GHzDedykowanytryb dla dzieciKOMFORTOWE OGLĄDANIEWyraźniejszy obrazRozdzielczość WUXGA 1920 x 1200Ekran Galaxy Tab A wyświetla obraz w wysokiej rozdzielczości 1920 x 1200 – czyli wyższej niżeli Full HD.

Gęstość pikseli osiąga poziom aż 224 PPI, dzięki temu wyświetlacz akcentuje się ostrością i ilością detali. Dostrzeżesz każdy, choćby najmniejszy detal ukryty w obrazie.stosowne rozmiary ekranuProporcje 16:9Galaxy Tab A wyposażono w panoramiczny ekran o proporcjach 16:9, czyli najpopularniejszych wśród telewizorów i monitorów komputerowych.

Pozwala Ci to komfortowo oglądać filmy i seriale w pełnej okazałości – bez przycinania obrazu i czarnych ramek.© TVN S.A 2012Ekran przyjaźniejszy dla wzrokuTechnologia Anti-GlareWłączanie wyświetlacza w ciemnym pomieszczeniu może razić w oczy.

technologia Anti-Glare aktywuje się przy słabym oświetleniu, stopniowo rozszerzając jasność ekranu podczas jego włączania, by Twoje oczy miały czas na dobranie się do nowych warunków.Rozrywka w komfortowych warunkachWygodna pokrywa i wytrzymała bateriaObudowa Galaxy Tab A przykuwa wzrok swoją bezkompromisową elegancją.

Jej tylna część pokryta jest miękką powłoką, dzięki której tablet komfortowo i pewnie leży w rąk. Z urządzenia możesz wygodnie korzystać, gdzie tylko chcesz i jak długo chcesz – bateria o pojemności aż 7300 mAh zapewni Ci długie godziny oglądania ulubionych filmów i seriali.ŁĄCZNOŚĆ Z INNYMI URZĄDZENIAMIOglądanie na sporym ekranieFunkcja Quick ConnectWykorzystaj bezprzewodowe połączenie Bluetooth i Wi-Fi, aby wyświetlać obraz z tabletu na telewizorze.

przy pomocy funkcji Quick Connect możesz wyświetlić zdjęcia i filmy na obfitym ekranie, bez potrzeby kopiowania ich. W ten sposób prześlesz też obraz z telewizora na ekran Galaxy Tab A.Synchronizacja ze smartfonemSide Sync 4:4Udostępniaj dowolne informacje pomiędzy tabletem a smartfonem – nawet to, co jest obecnie wyświetlane na ekranie.

Zsynchronizuj urządzenia za pomocą aplikacji Side Sync i bez żadnych przeszkód przenoś pomiędzy nimi pliki, wygodniej pisz wiadomości i powiększ swoją skuteczność.*SideSync należy ściągnąć oddzielnie.

Jest kompatybilny z systemem Android KitKat (4.4) albo wyższym. InnowacyjnY APARATNaturalniejsze zdjęciaTechnika HDRWykorzystaj technologię HDR, by uzyskać jeszcze naturalniejsze fotografie. Po włączeniu specjalnego trybu tablet wykona dwa fotografie równocześnie, każde o różnorodnych wartościach ekspozycji, a następnie scali je w jedno.

Uzyskasz w ten sposób szczególnie naturalne i wyraźne zdjęcia.fotografie godne profesjonalistówTryb ProWykorzystaj w pełni możliwości obu aparatów i poczuj się jak zawodowy fotograf. Włącz tryb Pro i samodzielnie ustaw atrybuty zdjęcia – wartości EV i ISO oraz balans bieli.

zdjęcia będą wyglądały dokładnie tak, jak tego chcesz.TRYB DZIECKORozrywka dla najmłodszychCiekawe aplikacje i skuteczna kontrola rodzicielskaGalaxy Tab A to urządzenie nie tylko dla dorosłych. Dzięki specjalnym funkcjom mogą z niego bezpiecznie korzystać także dzieci.

Na przykład po uruchomieniu specjalnego Trybu Dziecko zmieni się interfejs – tablet od razu stanie się bardziej przychylny w obsłudze przez niepokaźne rączki. Na dodatek obfitość aplikacji rozwijających kreatywność uczy najmłodszych, dostarczając przy tym znakomitą zabawę.

Bezpieczeństwo gwarantują liczne funkcje rodzicielskich ograniczeń i mocna, przeciwpoślizgowa obudowa.*Aplikacja Tryb Dziecko do pobrania w Galaxy Apps.Rysowanie i dziecięcy aparat fotograficznyFunkcja rysowania zajmie dziecko na długi czas, a dziecięcy aparat fotograficzny umożliwi zabawne edytowanie zrobionych fotografii.Muzyka dla dzieciCiekawe melodie i niebanalny interfejs namawiają do rozwijania muzycznych talentów dzieckaUbieranie postaci i zabawa naklejkamiCiekawe i intuicyjne aplikacje stymulują najmłodszych do wymyślania kreatywnych rozwiązań.

Rozwijają pomysłowość i wyobraźnię poprzez doskonałą zabawę.Kontrola rodzicielska i bezpieczeństwo danychW trybie Kids Mode możesz zarządzać czasem zabawy dziecka przez ustawienie limitu czasowego. W czasie zabawy Twoje ważne dane będą zabezpieczone przed edycją czy usunięciem.TABLETY SAMSUNGTablet włącza się nieporównywalnie szybciej od notebooka, dając Ci jednocześnie szybki i wygodny dostęp do treści w Internecie.praktyczny czytnik e-booków.

Wysokiej jakości ekran i dopracowana konstrukcja powodują, iż czytanie e-booka nigdy nie było wygodniejsze.Alternatywa dla laptopa w podróży - jest lekki jak ultrabook, a jego bateria wytrzyma dłużej i naładuje się szybciej.mobilne zakupy.

Na sporym wyświetlaczu wyśmienicie oddającym barwy możesz wybierać z tysięcy ofert i podejmować trafniejsze decyzje.Odpręż się grając - przy grach akcji, logicznych, strategicznych cz

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Tablety