Samsung Galaxy Tab S4 10.5 T830 - OKAZJE Oceń produkt:

od 1675,00 PLN

oszczędzasz do 44%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 10.5 "
  • Rozdzielczość: 2560 x 1600 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 64 GB

SM-T835 Galaxy Tab S4 Galaxy Tab S4 Samsung DeX lepszy S Pen nowy design smart home PorównajW opakowaniu Wielozadaniowy Wielofunkcyjny SPen wyświetlacz 10,5"/16:10 Przestrzenny dźwięk Możliwość powiększenia pamięci do 400 GB Galaxy Tab S4 z nowo zaprojektowanym rysikiem S Pen i klawiaturą, zezwala na pracę jak na komputerze, oferując przy tym mobilność.

Jest wyśmienity do pracy i do rozrywki. Smukła ramka, obfity wyświetlacz i głośniki stereo dostrojone przez AKG sprawiają, iż jest świetny do oglądania ulubionych filmów czy seriali. Funkcje SmartThings pozwalają kontrolować urządzenia AV i IoT w bardziej inteligentny sposób.

gotowy do pracy - za każdym razem i wszędzie Wszystko czego Ci potrzeba, by efektywnie działać, możesz mieć zawsze przy sobie. Użyj etui z klawiaturą i rysika S Pen, a bez trudu wykonasz każde pilne zadanie, choćby będąc daleko od biura.

10,5-calowy ekran, szybki procesor i obszerna przestrzeń do przechowywania danych sprawią, że praca będzie przebiegała produktywnie i wygodnie. Samsung DeX na tablet. Odkryj nowe możliwości Stacja DeX usprawni Twoje działania.

W trybie Standalone korzystaj z interfejsu podobnego do komputera, choćby bez monitora albo klawiatury Book Cover. Możesz również zoptymalizować miejsce pracy, podłączając monitor przy pomocy adaptera HDMI, żeby w Dual Modewykonywać dużo zadań równocześnie albo bardziej trudne projekty.* *Adapter HDMI, klawiatura i monitor nie są dołączone do zestawu.

Microsoft Office wymaga zakupienia licencji poprzez użytkownika. Samsung DeX wspiera HD+/FHD. Adapter HDMI umożliwia podłączenie monitora zewnętrznego i korzystanie na nim z Samsung DeX. Interfejs użytkownika rzeczywistego produktu może się różnić.

sugerowane akcesoria dla Galaxy Tab S4: Adapter Multi Port (EE-P5000B), Adapter HDMI (EE-HG950), przewód DeX (EE-I3100). Modele mogą się różnić w zależności od kraju. Przeciągnij i upuść, zwiększ okna.

Praca jak na komputerze W DeX Mode możesz wyświetlać aplikacje w trybie pełnoekranowym. Pracuj efektywniej i korzystaj z szybkiej metody „przeciągnij i upuść” przenosząc fotografie, pliki i teksty między dokumentami lub komunikatorami.

* Nie wszystkie aplikacje można zmaksymalizować lub w inny sposób dostosować. ** Ta funkcja zezwala na użytkownikom przenoszenie plików z Moich plików albo galerii do wiadomości e-mail, Gmaila, MS Office, wiadomości albo Notatek Samsung.

produktywny procesor i powiększalna pamięć. Produktywna wielozadaniowość wyprodukowany w 10-nanometrowym procesie technologicznym procesor oferuje wysoką skuteczność i niskie zużycie energii. Pozwala na równoczesną pracę na kilku projektach, oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości, a także granie bez zacinania się.

posiada 64 GBwbudowanej pamięci, z możliwością jej powiększenia kartą microSD o pojemności do 400 GB, by pomieścić wszystkie potrzebne multimedia*. *Karta nie jest dołączona do zestawu. Ulepszony S Pen Korzystanie z zaprojektowanego na nowo rysika jest jeszcze komfortowojsze, przypomina bowiem posługiwanie się prawdziwym piórem.

perfekcyjnie sprawdza się do robienia notatek, rysowania i wysyłania graficznych wiadomości. Wprowadza nowoczesne możliwości w postępowej komunikacji. Nie wymaga ładowania komfortowy chwyt Screen Off Memo choćby 100 stron notatek poręczny design.

unikatowa wygoda używania Nowy S Pen ma 9,2 mm średnicy i węższą końcówkę z elastomeru, która zezwala na płynne pisanie. Korzysta się z niego tak wygodnie, jak z długopisu. Co więcej, rysik nie wymaga uzupełniającego ładowania, gdyż ładuje się bezpośrednio w urządzeniu.

Screen Off Memo. Niezwykle wykorzystaneczny Zapisz zanim zapomnisz! Twórz momentalnie notatki choćby przy wyłączonym ekranie. Dodaj je do ekranu startowego: sprawdzaj, edytuj i dziel się z innymi Twoją kreatywnością.

Możesz utworzyć do 100 stron i zachować je w Samsung Notes. * Działa zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym. Twórz i dziel się. Bądź w kontakcie Wysyłaj innym tworzone poprzez siebie wiadomości. Specyficzne, bo napisane odręcznie i zabawnie przyozdobione.

Twórz GIF-y, animowane Live Message z nastrojowymi efektami i śmiało komunikuj się z bliskimi. Tłumaczenia. Innowacyjna komunikacja Przesuń rysikiem nad obcojęzycznym tekstem i natychmiast przejrzyj jego tłumaczenie.

Optyczne rozpoznawanie znaków oferuje nie tylko tłumaczenia, lecz także prędkie przeliczanie wszelkich miar i walut. ZanuRZ się w rozrywce 10-calowy ekran Super AMOLED, gwarantuje żywe kolory i nieprzeciętnej jakości obraz.

A znakomite brzmienie gwarantują cztery głośniki dostrojone przez AKG z obsługą dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS. Cztery głośniki Długo działająca bateria Dźwięk przestrzenny obszerniejszy wyświetlacz. Pełniejsze wrażenia W Galaxy Tab S4 ramki posiadają zaledwie 10.9 mm szerokości.

Tylko tyle, aby zmieścić skaner tęczówki i przedni aparat. Dzięki temu, ekran jest teraz obszerniejszy i wygodniejszy w używaniu. Wytrzymała bateria. Długa zabawa Z baterią o objętości 7300 mAh możesz grać w gry, oglądać filmy i inne treści dopóki chcesz.

W pełni naładowany Galaxy Tab S4 może odtwarzać do 15 godzi

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Tablety